Близько 12:40 за київським часом транспортний літак C-17 повітряних сил Великої Британії, на борту якого був Зеленський, приземлився в аеропорту Станстед на північ від Лондона.

До речі Зеленський прибуде до Британії і зустрінеться з українськими військовими

Президента зустрів прем'єр Великої Британії Ріші Сунак. Він оприлюднив фото із Зеленським у твітері, додавши хештег Слава Україні.

Ласкаво просимо до Великої Британії, пане президенте,
– написав Сунак.


Сунак зустрів Зеленського / Фото з твітеру британського прем'єра

Сам Зеленський наголосив, що Велика Британія однією з перших прийшла на допомогу Україні. Він прибув до держави, аби висловити вдячність.

Сьогодні я в Лондоні, щоб особисто подякувати британському народу за підтримку і прем’єр-міністру Ріші Сунаку за його лідерську позицію, – написав президент.

Згодом Зеленський прибув на Даунінг-стріт. Коли він разом з Сунаком зайшли в будівлю, пролунали оплески. Зеленський заувжаив, що лідери двох країн продовжуватимуть діалог, який "дуже важливий для безпеки нашої країни та світу".


Зеленський на Даунінг-стріт / Фото Sky News

Що відомо про візит Зеленського до Великої Британії

Інформація про те, що Зеленський прилетить до Великої Британії, з'явилась вранці 8 лютого. Про це писали іноземні ЗМІ, українська сторона не коментувала.

Повідомили, що Зеленський має зустрітись із Сунаком, а також з українськими військовими, які проходять навчання у Великій Британії. Далі глава держави має виступити у парламенті.

До речі, це перша поїздка Зеленського до Британії від початку повномасштабного вторгнення, і друга – за кордон.