У Міноборони зауважили, що основна мета – підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами країн-партнерів. Про це повідомили 9 серпня.

Зауважте Відбиття повітряного нападу, стрільба з "Джавеліну": Зеленський відвідав військові навчання

Два військово-транспортні літаки МС-130 США прибули в Україну

Літаки та військові зі Штатів прибули на Вінниччину до авіаторів 456-ї бригади транспортної авіації імені Дмитра Майбороди.

Військовослужбовці 352-го крила сил спецоперацій прибули в Україну на 2 військово-транспортних літаках МС-130 для проведення спільних навчань із українськими колегами,
– розповіли у Міноборони.

У межах навчань, що триватимуть орієнтовно місяць, військові США та України планують обмінятися досвідом у питаннях:

  • тактичної евакуації;
  • наданні першої медичної допомоги під час бойових дій;
  • а також десантуванні особового складу та вантажів.

У відомстві також запевнили, що планують провести спільні тренувальні польоти. Все для того, щоб покращити взаємодію між екіпажами MC-130 і Ан-26 у повітрі.

Останні новини від Міноборони

  • У головному управлінні розвідки Міноборони розповіли, що на острові Зміїному в Чорному морі встановили обладнання контролю за надводними та підводними цілями ворога. До того ж військова розвідка провела низку тактичних тренувань.
  • 3 серпня розповіли, що розпочалася завершальна конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Rapid Trident — 2021. Вони відбуватимуться у межах міжнародного військового співробітництва та підготовки ЗСУ. Участь у них візьмуть орієнтовно 6 тисяч військових.
  • На початку серпня українські моряки разом з колегами з Берегової охорони та Департаменту прикордонної поліції Грузії провели навчання типу PASSEX. Це відбулося в акваторії Чорного моря біля берегів Грузії.