Ахеджакова народилася у Дніпрі. Вона неодноразово закликала у соцмережах припинити війну Росії проти України.

Зауважте Дають задню: депутат Компартії Росії одумався і закликає припинити війну

Російська акторка підтримала ЗСУ

Ахеджакова розповіла, що підтримала українських захисників, перевівши їм 10 тисяч доларів з власних заощаджень.

І вас закликаю зробити те ж саме. Я ще раз повторюю: мені дійсно дуже шкода, що таке трапилось. У моїх грудях усе стискається від усвідомлення, що зараз у вашій країні помирають як ваші, так і наші хлопці. Десь – навіть зовсім молоді,
– зазначила акторка.

Ахеджакова додала, що щиро хоче, щоб це завершилось. На її думку, усе обов'язково буде добре.

В наступному своєму дописі акторка заявила, що російська влада виділила на вторгнення в Україну 2 тижні, а на захоплення Києва – 3 дні. За планом Путіна, російські війська повинні були в'їхати в Україну, захопити усі найбільші міста та йти далі до столиці.

Там вони мали оточити урядовий район та змусити президента Володимира Зеленського піти у відставку.

"Просто бандити створили бандитський план, жахливий намір. Але він провалився. І тепер світ чекає, коли ключові російські посадовці відповідатимуть за свої численні військові злочини перед міжнародним трибуналом чи самосудом у центрі Москви", – додала Ахеджакова

Зауважте, що відомі російські письменники, журналісти та режисери також закликали зупинити війну проти України. Вони наголосили, що такі дії Кремля – це ганьба. У різних містах Росії жителі почали виходити на мітинги. Однак силовики держави-агресорки їх масово затримують.


Ахеджакова скерувала 10 тисяч доларів на ЗСУ / Скриншот інстаграм-сторінки акторки

Оновлено. Станом на 27 лютого акаунт Лії видалений з соціальної мережі Instagram. Сегодня з посиланням на російські ЗМІ пише, що інформація про перерахування акторкою грошей на потреби ЗСУ – фейк. Вони стверджують, що це був не справжній акаунт акторки, мовляв, з її ж слів, вона ніколи не вела сторінки у цій соціальній мережі.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.