Ведуча телеканалу "ANNA-News" Агнія Первородная є прихильницею неонацистської ідеології. В соцмережах розповсюджуються фото зі сторінки Анни, на яких вона сфотографована з книжкою "СС – мир для ариев. Преступление во имя нации", а також зігуючою на тлі Кремля.


Відзначу, що саме канал "ANNA-News" здійснює всі зйомки з місць обстрілів на територіях, непідконтрольних Україні, а також катування українських полонених.

Випадки, коли інтереси невизнаних "республік" обстоюють симпатики Гітлера, не поодинокі. Найяскравіший з них - командир ДШРГ "Русич" ГБР "Бетмен" Артем Мільчаков з Санкт-Петербургу, який воює на боці терористів, в 2011 році "прославився" тим, що вбивав тварин і викладав в інтернет фотографії своїх забав. Популярність придбав влітку того ж року, у зв'язку з жорстокими фото на яких він відрізає голову цуценяті. Зараз він фотографується (+18) на фоні тіл загиблих українських вояків.

Дуже цікава штука виходить – від фашизму мешканців частини Луганщини захищають... неонацисти.

В самій Російській Федерації розгул неонацистів набуває загрозливих масштабів. Наприклад, в грудні 2008 року скінхеди відрізали голову таджику-гастарбайтеру і розіслали фото відрізаної голови правозахисникам разом з листом з політичними вимогами до центральної влади. Загалом же в Російській Федерації налічується, за різними оцінками, до 70 тисяч скінхедів, від рук яких загинуло понад 400 іноземців.

Спостерігати за російським неподобством росіянам набагато важче, ніж облудно звинувачувати Україну в "реабілітації фашизму".

А неподобства такі, що у травні 2007 року в Підмосков'ї було зруйновано пам'ятник українському летунові Василеві Пойденку. Монумент просто зламали і викинули на смітник. Також у 2007 році в Підмосков'ї демонтували пам'ятник загиблим у Другій Світовій війні і розкопали поховання шести Героїв Радянського Союзу. Куди потім поділися рештки похованих - не відомо. Причини зруйнування поховання туманні, як і причини ліквідації меморіальної стели в Ставрополі.

Я розумію, що росіянам приємніше вдавати з себе спадкоємців "народа-переможця", що "очистив світ від фашизму", ніж споглядати російські реалії. Тож займайтеся російськими проблемами, а ми, українці, на своїй землі самі лад наведемо!

Читайте також: Чому ФСБ арештувала екс-"міністра ЛНР"?