Про це в ефірі 24 каналу говорила журналістка Ірина Козирєва. Вона розповіла, що відбувається в Сєвєродонецькому та Станично-Луганському районах.

До теми Пожежі на Луганщині: Шмигаль розповів, скільки виплатять постраждалим

► Також вона додала, що вітер значно зменшився і не такий сильний, як був минулої ночі. Трохи допоміг легенький дощ, але він зупинився. Але будівлі у селі Сиротино Сєвєродонецького району, які почали горіти ще 30 вересня досі продовжують диміти.

В Олександрівці, що у Сєвєродонецькому районі, яка вчора палала, згоріло вщент 5 будинків. На щастя, постраждалих немає. Але люди кажуть, що фахівці ДСНС приїхали дуже пізно і вже не змогли врятувати житло. Жителі самостійно гасили лісові пожежі та будинки.

У Станично-Луганському районі стало відомо, що пожежі біля КПВВ вже локалізували. Зараз є ще задимлення. Але роботу КПВВ відновлять, коли перестане диміти.

Людям допомагають поліцейські, нацгвардійці, військові.

Пожежі на Луганщині: коротко

  • Найскладніша ситуація склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського та Сєвєродонецького районів. Зараз площа пожежі вже складає майже 13 тисяч гектарів.
  • За даними ДСНС загинули 9 людей, 17 людей госпіталізовані. Близько півтори сотні людей довелось евакуювати. На місці також працюють психологи обласного управління ДСНС. До гасіння пожежі залучили понад 2 з половиною тисячі рятувальників з різних областей країни.
  • Вогонь гасять з землі та повітря. В небо здійняли 3 літаки та 2 гелікоптери, які скидають воду зверху. Гасіння пожеж ускладнюють погодні умови, а саме вітер з ураганними поривами, внаслідок чого вогонь швидко розповсюджується на значні площі.