Про це у своєму твітері розповів білоруський політичний діяч, опозиціонер, Валерій Цепкало. За його словами, Лукашенка екстрено госпіталізували після зустрічі з російським президентом Путіним.

Читайте також Потребує операції: що зі здоров'ям Лукашенка та чому він не може лікуватись у Білорусі

Можуть приховати сліди отруєння

За попередньою інформацією, яка підлягає подальшому підтвердженню, після зустрічі за зачиненими дверима з Путіним, Лукашенко був терміново перевезений до Центральної клінічної лікарні Москви,
– каже Цепкало.

Він зауважив, що білоруський диктатор наразі під наглядом медичних фахівців. Причому до лікування Лукашенка, що може бути у критичному стані, залучили провідних медиків.

Політичний діяч зазначив, що диктатор пройшов процедури з очищення крові. Причому його вважають нетранспортабельним. За даними Цепкала, зусилля з порятунку самопроголошеного президента мали чітку мету: "розвіяти спекуляції щодо нібито причетності Кремля до його отруєння".

У Лукашенка можуть бути рецидиви

Незалежно від того, одужає він чи ні, лікарі попереджають про можливість рецидивів,
– зазначив Цепкало.

Він також звернувся до західних партнерів. Їх він закликав скликати стратегічну сесію найближчими днями. Під час неї мають обговорити ініціативу "Вибори" та інші заходи, які необхідно вжити, "для забезпечення перехідного періоду".

Тим часом на сайті мінського "Динамо" вже встиг з'явитися некролог Алєксандра Лукашенка. Це ми залишимо без жодних коментарів.


Мережею гуляє некролог Лукашенка / Фото з соцмереж


На сайті "Динамо" з'явився некролог Лукашенка / Фото з соцмереж

Лукашенка могли отруїти і 9 травня

  • Нагадаємо, що Лукашенко разом з лідерами інших держав був у Москві 9 травня. Вони були на сніданку з Путіним, а також були на параді.
  • Щоправда, Лукашенка до Могили невідомого солдата в Олександрівському саду привезли. Ба більше, самопроголошений президент не зміг самотужки поставити квіти.
  • Тоді ж і з'явилася версія, що Лукашенка отруїли під час сніданку. Відповідну думку озвучив білоруський політолог Дмитро Болкунець. До такого висновку він дійшов з урахуванням того, що диктатор не зміг пройти і 300 кроків поруч із Путіним.