На "місцях" білоруси мають знати, що треба бути готовими мобілізуватися в той термін, в який скаже президент. Таку заяву Олександр Лукашенко зробив на зустрічі з питань територіальної оборони.

Тим часом Євросоюз схвалив новий пакет санкцій проти Білорусі

"Треба вчитися воювати з ворогом"

Лукашенко заявив: головам райвиконкомів і облвиконкомів треба навчитися воювати і потрібно "знати кожну людину в обличчя". Так він хоче, щоб мобілізація проводилася за декілька днів, а не місяців.

Ви повинні знати, де вони перебувають, щоб не 5 – 6 місяців ми їх відмобілізовувати, а, якщо потрібно, підняли по тривозі і протягом 3 діб всі були уже на місцях,
– заявив Лукашенко.

Самопроголошений президент каже, що кожен "глава сім'ї повинен вміти захистити себе і родину". Він серйозно заявляє про те, що білорусам варто противитися тиску Заходу і боротися за рідну землю.

За минулий рік ми на собі відчули, як деструктивний інформаційний вплив, економічний, політичний тиск, які йшли з Заходу, впливали на світогляд наших людей і штовхали деяких з них фактично на зраду власного народу,
– заявив Лукашенко.

Диктатор вважає, що білоруси мають давати відсіч, щоб в "пам'яті ворога він відбився на багато років".

Лукашенко і білоруська зброя

  • Олександр Лукашенко часто відзначається подібними висловлюваннями про "ворожий захід" і "сильну Білорусь".
  • Нещодавно білоруський диктатор заявив, що необхідно запустити власне виробництво стрілецької зброї.
  • Він пояснив це тим, що у разі війни усім треба буде захиститися.
  • За словами самопроголошеного президента, Білорусь не збирається когось перемагати, а просто повинна бути готовою завдати збитку противнику.