За словами самопроголошеного білоруського президента, мітингувальникам потрібно домовлятися з Касимом-Жомартом Токаєвим. Про це Олександр Лукашенко заявив під час наради.

Зверніть увагу У партії Путіна вже заговорили про "приєднання" Казахстану до Росії

Що Лукашенко "порадив" мітингувальникам в Казахстані

Олександр Лукашенко назвав мітингувальників у Казахстані "бандитами" і порадив їм вибачитися перед військовими та сісти за стіл переговорів з президентом.

Я б їм просто сказав: ну погаласували, покричали — вистачить. Перевернути країну — дорого потім її відновлюватимете. Ще треба буде домовитись. Тому треба, по-народному кажучи, піти, стати на коліна, вибачитися перед військовими, щоб цю ось тріщину згладити, яка намітилася, і сідати з владою, з Токаєвим, він запрошує всіх, хто бажає для переговорів та вибудовування своєї держави,
– заявив Лукашенко.

Самопроголошений президент Білорусі назвав Токаєва дипломатом і заявив, що "з ним можна домовитися".

Введення військ в Казахстан: головне

  • Під час звернення 5 січня на фоні загострення протестів президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв звернувся до Організації Договору про колективну безпеку (Білорусь, Вірменія, Киргизстан, Таджикистан, Росія та Казахстан). Політик закликав ОДКБ ввести війська.
  • Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що ОДКБ погодилася ввести свій контингент у Казахстан на невизначений термін.
  • Росія уже ввела свої війська на територію Казахстану. Слідом за нею свій контингент стягує і Білорусь.

Більше про те, що відбувається в Казахстані в нашому сюжеті: дивіться відео