Атакований НПЗ "Лукойл-Волгограднафтопереробка" – найбільший виробник нафтопродуктів у Південному федеральному окрузі Росії. 24 Канал показує, де розташований завод "Лукойл".

Дивіться також У Росії вкотре заявили про атаку БпЛА: вибухи пролунали на заводі у Волгограді

Масштаби пожежі

На піку горіння площа пожежі становила 300 квадратних метрів. Водночас росіяни вперто намагалися приховати наслідки атаки. Ба більше, губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров відзвітував, що атаку безпілотників вдалося відбити.

У міноборони Росії водночас заявили, що над Волгоградською областю було перехоплено 2 БПЛА, ще 4 – над Бєлгородською областю та 1 – над Ростовською. Постраждалих унаслідок атаки немає.


Безпілотник спричинив пожежу на заводі "Лукойл" / Фото росЗМІ

Атаку відбили, але "Лукойл" у вогні

Російські ЗМІ, посилаючись на кілька джерел в екстрених службах, підтвердили, що на НПЗ упав безпілотник:

"Там дим валить стовпом. Упав безпілотник, викликали одразу військових, медиків та пожежників. Моменту падіння ніхто з працівників не бачив. Але повідомили, що пошкодження там серйозні. Людей не було в момент того, що сталося, поки що без жертв", – повідомляють пропагандисти.

Вибух на "Лукойлі": відео

Завод "Лукойл-Волгограднафтопереробка" на карті:

Неспокійно не лише у Волгограді

  • У ніч проти 3 лютого в Бєлгородській області Росії повідомляли про атаку дронів, а ввечері напередодні – про атаку українського дрона у Воронежі.
  • Два дні тому, 1 лютого, в Росії жалілися на атаки дронів у Бєлгородській, Курській та Нижньогородській областях.