Таку думку висловив депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов в ефірі радіо "Ера".

"Факт є факт, статус цих грошей – хабар. І людина, яка їх отримала, не має права носити свій мандат, займати керівні посади та знаходитися на державній службі" - заявив народний депутат.

Парламентар також зазначив, що необхідно з’ясувати, чи голосувала картка Забзалюка за ті питання, за які голосував БЮТ. Це, на думку Лук'янова, буде додатковим доказом його провини.

"За кримінальний злочин потрібно відповідати. І це стосується будь-якого чиновника, незалежно від його політичної приналежності" - зазначив Лук’янов додавши, що громадські організації мають скласти списки депутатів-хабарників.

Нагадаємо, голова фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков вимагає від Романа Забзалюка повернення грошей. Якщо ж цього не відбудеться, Рибаков обіцяв вимагати арешту Забзалюка.

8 лютого Забзалюк оприлюднив записи своїх розмов нібито з депутатом, головою групи “Реформи заради майбутнього” Ігорем Рибаком.

На записах ідеться про виплати депутатам за перехід у пропрезидентську більшість та за "правильні" голосування. Так, як заявив Забзалюк, за вихід з фракції БЮТ йому заплатили 450 тисяч доларів.