Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

27 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру народного депутата України від фракції "Воля народу" Олександра Онищенка,
– йдеться в повідомленні.

Керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький пояснив, що такий крок Луценка відкриває його відомству шлях до доведення справи щодо основного та інших фігурантів "газової" схеми до логічного завершення – судового вироку.

"Наступний крок – оголошення Онищенко в розшук, у тому числі міжнародний", – пояснив Холодницький.

Водночас він запевнив, що САП наполягатиме на конфіскації всього арештованого майна фігурантів "газової" схеми на користь держави.

Дивіться також: Махінації Онищенка: скільки вдалося конфіскувати майна у нардепа-втікача

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Втім, політика вже нема в Україні – він готується до Олімпіади в Австрії.

Тоді генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Онищенка оголосять в державний і міждержавний розшук, якщо він найближчим часом не повернеться в Україну. Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".