Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко після голосування в Раді, пише "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що нове українське законодавство дозволяє почати проти нього судове провадження заочно і конфіскувати його майно.

Луценко заявив, що найближчим часом підпише проект підозри народному депутату Онищенку.

За його словами, Державна прикордонна служба доповіла, що 2 липня Онищенко на борту літака покинув Україну і вилетів до Мінська (Білорусь), але українські правоохоронні структури не мали права зупинити недоторканного народного депутата до голосування в Раді.

На запитання журналіста про те, чи буде затриманий Онищенко у випадку його появи на Олімпійських іграх у Бразилії, Луценко зазначив, що в України і Бразилії є відповідні домовленості: "Думаю, що всюди, крім РФ, яка свідомо і відверто порушує всі міжнародні закони... я думаю, що будь-яка інша країна буде співпрацювати з нами у видачі громадянина Онищенка".

Нагадаємо, Верховна Рада 5 липня дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Втім, політика вже нема в Україні.

Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".

Читайте також: Хто з депутатів заступився за Онищенка: поіменний список