Про це він заявив на брифінгу.

Читайте також: Вони повертаються: колишні регіонали готуються до реваншу на майбутніх виборах

"У пана Фірташа найближчі місяці будуть добрі для нас повідомлення із органів прокуратури. Це буде стосуватися і Облгазів, і хімзаводів, і підприємств на тимчасово окупованій території", – сказав генпрокурор.

Луценко додав, що наразі очікується рішення експертиз у цій справі.

"Наглість, з якою цей громадянин звертається до Москви з вимогою покарати Україну, перейшла будь-які межі, а значить, що це справа лежить у найближчій до моєї правої руки стопочці", – наголосив він.

Нагадаємо, 21 лютого 2017 року на засіданні суду у Відні суддя прийняв рішення дозволити його екстрадицію в США, де бізнесменові загрожує 50 років в'язниці і повна конфіскація майна. Остаточне рішення про екстрадицію Фірташа ухвалюватиме міністр юстиції Австрії.

Останній резонанс щодо Дмитра ФірташаУкраїнського олігарха голову ради групи компаній Group DF Дмитра Фірташа було затримано поліцейськими у Відні за запитом ФБР і поміщено у слідчий ізолятор 12 березня 2014 року. У США Фірташу пред'явили звинувачення в передачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії. Через день суд вирішив залишити його під арештом з можливістю звільнення під заставу у 125 мільйонів євро. Суму було визначено, виходячи з фінансового стану олігарха та тяжкості інкримінованих йому злочинів. 21 березня олігарха випустили під домашній арешт, де він згодом очікував на рішення суду з приводу екстрадиції в США.