Рада навіть погодилась зняти з нього недоторканість і дозволила арештувати. І хоч Онищенка з тих пір в Україні і не бачили, ховатись йому необов’язково. Адже його ніхто не шукає. Принаймні офіційно. Для оголошення у розшук потрібне повідомлення про підозру, підписане Генпрокурором. А підозру пан Луценко не може підписати власне з часу зникнення Онищенка.

Юрію Луценко офіційно пояснив таку причину.

Працівники юридичної служби виявили низку незначних, але важливих недоліків у тексті підозри, складеної працівниками спеціалізованої антикорупційної прокуратури,
– заявив Луценко.

Тож поки Олександр Онищенко може й не переховуватися.

Повний випуск програми "Вєсті.UA" дивіться тут.

Нагадаємо, Верховна Рада 5 липня дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Втім, політика вже нема в Україні – він готується до Олімпіади в Австрії.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Онищенка оголосять в державний і міждержавний розшук, якщо він найближчим часом не повернеться в Україну.

Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".