Нарада у Президента

— Зараз відбувається рада реформ при Президентові України. Є необхідність проаналізувати монопольне становище в енергетиці – чому українська енергетика стала найдорожчою у Європі і хто заробляє на завищених цінах. Це треба довести документально.

Складна ситуація в Україні робить проведення реформ легшими, адже суспільство більш готове сприйняти радикальність реформ

— Коли люди живуть нормально – вони не дуже дбають про реформи. А зараз народ розуміє, що нема куди відступати і найрадикальніші реформи потрібно проводити саме зараз. Війна не скасовує реформи, вона вимагає їх провести швидко і радикально.

Бої у Мар’їнці

— Кілька днів тому терористи "ДНР" та "ЛНР" фактично зірвали зустріч робочої групи у Мінську. Вони штучно покинули місце переговорів, фактично заявивши ультиматум: "або ви нам даєте амністію, або ми вам покажемо". Ми розуміли, що буде спроба військових дій. Сьогодні вона відбулась. ЗСУ героїчно відбивали всі атаки.

Коли стало зрозуміло, що це не просто обстріл, а посилений наступ бойовиків – головнокомандувач дав дозвіл на повернення важкої артилерії на лінію вогню, що допомогло зупинити наступ

— Мар’їнка фактично зруйнована. Вже багато тижнів війна давно точиться у вигляді війн диверсійних груп.

Стратегія України

— Зараз ЗСУ та міліцейські загони радикально відрізняють від тих, які були раніше. А все через гібридну війну. Ми змогли створити нові Збройні сили і втримати економіку виключно за міжнародної підтримки.

Україна вибрала правильний метод у цій війні — утримування лінії розмежування

Читайте також: Терористи намагаються захопити стратегічно важливі об’єкти, — боєць

— Росія має найсильнішу армію Європи. У нас все трималось на добровольцях. Зараз ще все далеке від того, як мало би бути. Але за півроку наша армія дуже сильно змінилась. Наші бійці змогли протистояти Росії. Будемо планово насичувати лінію оброни озброєнням.

Блокада Донбасу

— Необхідно створити економічну блокаду терористичним угрупуванням. Доки терористи не віддадуть полонених, не припинять обстріли – їжі вони не отримають. Зараз бойовики мають всі продукти з України — напої, консерви та інше. Ціни звичайно вищі. Возять їм продукти українські громадяни.