Згідно з рішенням Кабміну, при введенні в області жовтої, помаранчевої чи червоної карантинної зони навчальні заклади переходять на дистанційний режим роботи. Очне навчання можливе лише при повній вакцинації 80% персоналу.

До теми Усі області – "жовті": карантинні обмеження в Україні посилили

На Львівщині очно працюватимуть 10% шкіл

З 23 вересня уся Україна перейде у жовту зону. Очільник департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис розповів, що з 1100 шкіл Львівщини після посилення карантину очно працюватимуть лише 10%.

Освітяни області вакцинуються не надто активно. Два щеплення проти коронавірусу, необхідні для роботи у жовтій зоні, зробили лише третині педагогів. Своєю чергою, першу дозу препарату отримали 44% вчителів.

За словами Чемериса, освітні заклади повинні зачинятись найпізніше при будь-яких карантинних обмеженнях і відчинятись найшвидше. Адже очна форма навчання є більш продуктивною та якісною у порівнянні з дистанційною.

Через низькі темпи вакцинації в області з 1100 шкіл працюватимуть очно 10%. Мова йде не лише про перехід на дистанційне навчання, а й про вимушені канікули, і якість освіти буде падати,
– підсумував Чемерис.

Донедавна на Львівщині некоректно вели підрахунки кількості вакцинованих освітян. Спершу посадовці говорили про 73% педагогів, щеплених першою дозою препарату проти коронавірусу. Згодом стало відомо, що мовиться лише про 44%.

Зауважте Ситуація однозначно зміниться, – Садовий про можливі обмеження через коронавірус

Коротко про обмеження у жовтій карантинній зоні

  • Масові заходи можна проводити у разі заповненості зали на 50%.
  • На спортивних матчах можуть бути зайняті лише 50% глядацьких місць.
  • Ресторанам і кафе дозволяють працювати до 24:00.
  • Навчальні заклади можна відвідувати групами до 20 людей.

Які привілеї отримають вакциновані українці / Інфографіка 24 каналу
Які привілеї отримають вакциновані українці / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу