Небезпечні йогурти експортували з Італії до Харкова, а потім – до інших супермаркетів України. Про перевищення норми камеді розповіли 6 вересня.

Зверніть увагу Може призвести до отруєння: на Буковині в морозиві й сирі знайшли небезпечну речовину

Можуть бути в продажі

Система швидкого реагування харчових продуктів знайшла небезпечну речовину 31 серпня. Спеціалісти повідомили про це у Держпродспоживслужбу. Відомо, що йогурти привозили у компанію "Пілот" у Харкові.

У зверненні спеціалісти Держпродспоживслужби кажуть негайно вилучити шкідливі продукти, щоб вони не потрапили до супермаркетів. Якщо йогурти вже є на прилавках, то їх треба швидко прибрати та проінформувати протягом 2 днів.

Схожі випадки в Україні

  • На Харківщині 2 серпня виявили небезпечний сир. Його привозили з Туреччини, а виробником є фірма з Польщі – BEL POLSKA. Сир містив шкідливу добавку-стабілізатор. Держпродспоживслужба наказала вилучити товар.
  • 23 липня до "Метро" в Харкові привезли морозиво з отрутою Mars Wrigley Confectionery. У ньому знайшли оксид етилену – безбарвний газ для дезінфекції медичних шприців. Відомо, що смаколик виготовляли у Франції, до України він потрапив з Румунії.