У Львівській області загалом є 50 фірм. Лише в декількох підприємствах вакцинованих водіїв є 80%. Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА Степан Рудницький під час брифінгу 25 жовтня.

Зверніть увагу Сертифікат або проїзд: на Запоріжжі вводять нові правила перевезення

На випадок посиленого карантину

На Львівщині можуть частково зупинити громадський транспорт, якщо запровадять обов’язкову вакцинацію водіїв. Оскільки наразі щеплення зробили лише 30% кермувальників і всіх інших не допустять до роботи.

Ця цифра є недостатньою. Якщо вийде нормативний документ, що допускатимуться до роботи лише вакциновані водії, то лише третина працівників зможе працювати. Інші змушені будуть у якнайшвидші темпи проводити вакцинацію,
– сказав Степан Рудницький.

Зараз водії не зобов’язані вакцинуватися, але їх просять зробити щеплення на випадок погіршення епідемії. Адже якщо ситуація на Львівщині погіршає, то обов’язкову вакцинацію можуть вимагати і в перевізників та водіїв.

Карантин на Львівщині: останні новини

  • З 25 жовтня у Львівській області запровадили нові карантинні правила.
  • Усі відвідувачі кафе, ресторанів, промислових ринків, ТРЦ, салонів краси мають мати з собою сертифікати про вакцинацію або негативний ПЛР-тест (за 72 години до відвідування закладу).
  • Нові правила не поширюються на продуктові магазини, супермаркети й аптеки. Таке рішення ухвалила напередодні обласна комісія ТЕБ і НС..
  • Такі ж обмеження почнуть діяти у Львові з 1 листопада.


Що відомо про адаптивний карантин в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу