Про це повідомили на сторінці трупи в соцмережах. Відомо, що трагічний інцидент стався 8 лютого, коли члени колективу пішли поплавати в океані.

До теми В пожежі на Волині трагічно загинули двоє братів: фото та відео з місця трагедії

Як сталася трагедія

Першим у океан зробив заплив технік Дмитро, який повернувся на берег. Разом із ним до води пішов 22-річний Ілля Романський.

Щойно артист зайшов у воду, як його змило великою хвилею. Дмитро спробував допомогти колезі, який на той момент втратив свідомість та плив на спині.


Артист балету зі Львова трагічно загинув на пляжі в Португалії / Фото Royal Russian Ballet

Технік обхопив Іллю та почав тягнути до берега й кликати на допомогу. Вони майже добралися до суші, але вибратися не змогли через велике каміння.

Зникнення артиста

Наступна велика хвиля відірвала Іллю від Діми. Рятувальники та добровольці підпливли до них на надувних човнах та пробували дістати з води.

Поки витягували техніка, артист балету зник з поля зору. Його шукали водолази та працівники екстрених служб до пізньої ночі, але знайти постраждалого не вдалося навіть за допомогою квадрокоптерів.

Коли шторм посилився, човнам довелося повернутися. За кілька годин стався відплив, але навіть на березі тіла не знайшли.

Тіло продовжують шукати

  • Пошуки продовжили 9 лютого разом з рятувальниками та спецслужбами Віла-Нова-де-Гайя. До справи залучили небайдужих, повідомили місцевих рибалок та медіа. На місці працює консул України в Португалії.
  • Представники трупи висловили співчуття рідним Іллі Романського. Вони вирішили провести наступний спекталь на його честь, а отримані гроші передати сім'ї артиста.