Трагедія сталася 9 серпня. У підвальному приміщенні двоповерхового житлового будинку отруїлись четверо осіб.

Дивіться також У Франківську 5-місячний малюк потрапив у реанімацію через сусідський генератор

На Львівщині знайшли мертвими чотирьох людей

На місці події рятувальники з'ясували, що люди зайшли в підвальне приміщення будинку, де зберігалася картопля та, ймовірно, втратили свідомість через вдихання небезпечних газів.

На жаль, внаслідок отруєння люди загинули. Серед загиблих – жінка 1956 року народження та чоловіки 1952, 1978 та 1971 років народження.

Рятувальники проводили роботи з вилучення тіл із підвалу, розвідку першого, другого поверхів житлового будинку та горища.

Така висока концентрація газів, ймовірно, могла виникнути через процес гниття картоплі, яка була в підвальному приміщенні. Під час розкладу органічних матеріалів, таких як картопля, виникають різні хімічні реакції, які можуть виділяти небезпечні гази,
– розповіли рятувальники.

Остаточні причини загибелі встановить слідство.


Люди загинули у підвалі / фото ДСНС


Місце, де сталася трагедія / фото ДСНС

Інші подібні трагічні випадки

  • Нагадаємо, що раніше на Закарпатті знайшли подружжя без ознак життя. Згодом з’ясувалося, що вони отруїлися чадним газом. За попередніми даними, все могло статися через отруєння чадним газом з генератора. Ця міністанція була встановлена у гаражному приміщенні, суміжному з житловими кімнатами помешкання.
  • У місті Дубно ціла сім'я отруїлась чадним газом. Батьків та 5-річну дитину доставили до лікарні. Лікарі надали відповідну медичну допомогу 26-річній матері та 28-річному батьку. На жаль, врятувати життя дівчинці не вдалося.