Толока відбудеться у Львові 12 – 14 серпня. Її організовують Street Culture & Urban Reform та ​​Данська громадська організація вуличних культур GAME, інформує 24 канал.

Читайте також Танки, САУ і "Бук": у Львові відкриють виставку знищеної російської техніки

Облаштування майбутнього кемпу

Під час толоки люди будуть наводити лад на території у 5700 квадратних метрів. Містяни приберуть приміщення для майбутнього кемпу для переселенців.

Відкриття прихистку заплановано на початок жовтня. Новий Urban Camp – це вже другий такий проєкт від Street Culture & Urban Reform & Game, який з березня приймає людей у Львові. Через нього пройшли понад 200 переселенців з точок бойових дій, а наразі там постійно проживають 35 осіб – переважно сім’ї з дітьми.


Львів'ян запрошують на толоку

У новому прихистку одночасно зможуть проживати ще 100 мешканців, тобто у тричі більше, ніж зараз. Там зможуть зонувати різні простори й створювати окремі локації під конкретні потреби: спілкування, ігри, навчання, заняття спортом та відпочинок.

У Львові облаштують новий прихисток для переселенців:

Як виглядатиме новий прихисток

  • Urban Camp складатиметься з кількох зон. На першому поверсі облаштують публічний простір для дітей, відпочинку та ігор, штаб кемпу, а також кухню й пральню.
  • Другий поверх переважно займуть житлові кімнати двох типів.
  • Поруч розмістять загальний простір та душові.
  • Для дозвілля мешканців, у кемпі планують обладнати внутрішній двір та велику залу — у ній проводитимуть кінопокази, концерти, вистави й різноманітні спортивні заходи.

Може зацікавити – агенти росії у Львові корегували удар по пам'ятнику Бандері: відео