Зазначають, що реабілітаційний корпус матиме 7 поверхів з моделями квартири та навіть магазину. Це потрібно для того, аби пацієнти могли максимально підготуватися до нових умов життя.

Читайте також Яка ситуація зі світлом на Львівщині, яку атакували росіяни

Хто зможе отримати допомогу у центрі

Щороку центр надаватиме допомогу близько 10 тисячам українцям. Працівники реабілітаційного центру використовуватимуть найсучасніше обладнання та новітні методики для відновлення повноцінного життя військових та тих цивільних, які отримали травми внаслідок збройної агресії ворога.

У Львові відкриють корпус "НЕЗЛАМНІ": дивіться відео

Реабілітаційний корпус створюють на базі старого корпусу поліклініки. Першими партнерами цього проєкту стали Червоний Хрест, Польща, місто-партнер Львова Фрайбург. Частину реабілітаційного обладнання, необхідного для роботи центру, вже надали Швейцарія та Німеччина.

Що чекає на пацієнтів

Розробники корпусу планують обладнати ерготерапевтичну квартиру з кухнею, де пацієнтів вчитимуть знову про себе дбати. Водночас фахівці з фізичної реабілітації працюватимуть пліч-о-пліч з психологами та психотерапевтами.

Зазначають, що, окрім корпусу, функціонуватиме й денний стаціонар та амбулаторна допомога. Ба більше, допомогу в реабілітаційному корпусі отримуватимуть пацієнти стаціонару – для них передбачено 54 ліжка на двох поверхах.

В новому корпусі реабілітаційного центру встановлять новітнє обладнання:

  • роботизовану систему ходьби;
  • екзоскелети;
  • роборукавички, які допомагають рухати рукою тощо.

Корпус буде оснащений обов'язковою складовою процесу відновлення – басейном. Аби українці якомога швидше могли відновитися після бойових травм, у центрі "НЕЗЛАМНІ" запустили програму протезування. Окрім звичайних протезів, спеціалісти Центру розпочали встановлювати пацієнтам біонічні.

У Софійському соборі презентували відкриття корпусу реабілітації / Фото Львівська міська рада

Львівщину атакували ворожі ракети: коротко

  • Під час масштабної повітряної тривоги в Україні 14 січня мер Львова Андрій Садовий заявив, що у місті була висока загроза ракетних обстрілів.
  • На жаль, згодом стало відомо, що росіяни атакували Львівську область. Зокрема, вдарили по об'єкту критичної інфраструктури. Через це людей попереджали про перебої зі світлом та водою, а також аварійні відключення електрики.
  • Голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький заявив, що на Харківщині та Львівщині складна ситуація. Там 14 січня працювали ремонтні бригади та тривала ліквідація наслідків атаки.
  • У ДТЕК попереджають українців про затяжні аварійні відключення. Запевняють, що таким чином вдасться мінімізувати використання електроенергії та стабілізувати енергосистему України.