Пряма трансляція на
Останні випуски

Людина ніколи не буває сама: у Львові провели неординарний відкритий перформанс

- Читать новость на русском

У Львові провели відкритий перформанс, де кожен охочий міг осягнути силу свого роду. На площі Ринок люди ставали у формі своєрідних "крил роду", привертаючи таким чином увагу до важливості дослідження свого походження і збереження українських традицій, до важливості усвідомлення того, що людина ніколи не буває сама.

"Щоби народився саме Ти, десять тисяч людей поєднали свої долі. І це – лише за останні 300 років!" – саме під таким гаслом львів'яни влаштували перформанс.

Читайте також: Як пройшла у Львові резонансна акція "Відкритий чек": відео

"Крила", в які збирались люди, – символічні. Втілюють образ семи поколінь українців. Людина в центрі – не випадково. Саме так організатори флешмобу пропонують осягнути масштаб власної крові. 

крила роду львів
Так виглядали "крила" з висоти пташиного польоту

Ідея полягає в тому, щоб донести цю глибоку думку, що людина ніколи не буває сама. Ніколи не буває пустою, ніколи не буває "нічиєю". І кожна людина має велику силу роду,
– розповіла авторка ідеї Ольга Бартиш.

Півроку тому Ольга вдочерила Уму. Тож цей перформанс присвятили і дітям-сиротам, аби вони, не зважаючи на життєві труднощі, знали про підтримку небайдужих людей. Кожному охочому пропонували стати у центр "крил", взятися за руки із метафоричними батьками й побачити, скільки людей стоять поза тобою.

І на основі цих перформенсів зняти документальний фільм невеликий, який потім повеземо в інтернати України і будемо розказувати дітям про ось цю силу їхню внутрішню,
– наголосила Ольга Бартиш.

Це лише перший перформанс із низки таких заходів. Ще акції проведуть в інших містах України та Європи. Наступного разу "крила роду" утворять у Києві та Вінниці.

Якою була реакція учасників на перформанс – дивіться у сюжеті.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі