Вже 110 днів наші відважні захисники та захисниці нищать російських окупантів та не дають їм втілити своїх намірів із захоплення України. Ситуація на фронті дуже складна – лінія фронту скоротилася, а ворог має велику кількісну перевагу.

Читайте також Не годують та знущаються: як чеченці вивозять українців з Маріуполя у фільтраційні табори

Переваги ЗСУ над російськими окупантами

Як повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, Україна не перестає просити у партнерів важку зброю, адже вона може вирішити ситуацію на фронті. Про це вона заявила в ефірі національного телемарафону, передає 24 канал.

Нам потрібне важке озброєння та протиповітряна оборона. Дійсно, зараз дуже складна ситуація. Росіяни переважають в озброєнні та кількості особового складу. В нас є переваги: ЗСУ неймовірно вмотивовані, ми маємо досвід, наша армія інтелектуальна, а командувачі розумні та мають цікаві тактики та стратегії. Але без зброї втілити ці переваги на полі бою складно,
– сказала Маляр.

Вона додала, що зараз партнери надають нам зброю, але її мало для того, щоб бути з окупантами бодай у паритетних умовах: їхня кількісна та вогнева перевага наразі дуже суттєва. Також усьому світові варто зрозуміти те, що російських окупантів потрібно зупинити спільними зусиллями в Україні, інакше вони спробують піти далі у Європу.

Війна Росії проти України: останні новини

  • Російські окупанти не припиняють клепати безглузді фейки, стати героями яких могли б хіба що вони самі. Тепер брудна робота пропагандистів доторкнулася до полонених: вони брешуть про те, що українські матері просять не повертати їх додому. Така поведінка притаманна лише недалеким росіянам, а Україна бореться за кожного свого воїна та громадянина.
  • Окупанти намагаються зміцнити свої сили та позиції, штурмові дії та обстріли продовжуються. Ворог хоче завадити перегрупуванню сил ЗСУ та окупувати нові території України.

Дивіться відео до теми – Литва передасть Україні антидронові гвинтівки: відео