Манафорту закидують деякі звинувачення, що і були раніше. Єдине, що зараз він може піти на угоду зі слідством і таким чином здати своїх подільників і здати всю схему можливого впливу Кремля на вибори у Сполучених Штатах Америки.

Читайте також: "Пральна машина" Партії регіонів і Кремля, або Мюллер проти Трампа – 2:0

Зараз є такий факт – вони намагалися вплинути на вибори, вони зустрічалися з найближчим оточенням Трампа, але це все на поверхні. Манафорт може дати більш детальну інформацію щодо самої схеми організації можливої підтримки Кремлем одного з кандидатів в президенти Сполучених Штатів Америки.

Трамп може відповідати, але про його імпічмент мова зараз не йде, для цього потрібні серйозні підстави. Це все спекуляції.

Стосовно обвинувачення у незаконному лобіюванні інтересів Януковича – тут зрозуміла річ. Потрібно зрозуміти – Манафорт працював як лобіст, чи він працював як консультант.

Якщо він не був лобістом, якщо він офіційно не представляв Януковича у Сполучених Штатах Америки – тоді він був консультантом.

Але так чи інакше він не сплачував податки, він дійсно проводив пряме лобіювання Партії Регіонів і Януковича у США, він отримував за це готівку і він дійсно не платив податки. Цього вже достатньо для того, щоб отримати доволі серйозний строк в'язниці, тим паче, що така резонансна справа.

Читайте також: Генпрокуратура України веде розслідування у двох справах проти Пола Манафорта: деталі