Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив 24 Каналу, що це вперше, коли окупанти перекидають техніку на новий напрямок. Це може сигналізувати про загострення ситуації там.

Дивіться також Росіяни зайшли в Хромове та Степове: як за тиждень змінилась карта фронту

Куди росіяни перевозять особовий склад

Російські окупанти продовжують використовувати Маріуполь як військовий хаб. Зокрема, через місто перекидають військову техніку та особовий склад. Нещодавно у місті зафіксували техніку із новим маркуванням.

Вона з'явилась кілька тижнів тому, наші люди її бачили, але не змогли сфотографувати. Було незрозуміло, що це за підрозділ, звідки вони взялись. Зараз наші OSINTи визначили, що вся техніка, яку маркували у такий спосіб, поїхала на Луганськ,
– розповів Петро Андрющенко.

Для маріупольців це було дещо дивно, адже раніше не було жодних доукомплектувань та підготовки підрозділів, які потім опинялися аж в Луганській області.

Зазвичай через Маріуполь переміщують особовий склад та техніку на Донецький. Запорізький та Херсонський напрямки. Хоч, варто зауважити, часто з Херсонського напрямку відправляли щось до Маріуполя та Бердянська, ніж навпаки.

"Стає трохи зрозуміло з іншого боку, що тренують зараз не тих, хто їде на Авдіївку, або не лише їх. Але й тих, хто йде на Луганський напрямок. Це доволі цікаве та глибоке переміщення через Маріуполь", – зауважив Андрющенко.

Це важлива інформація, на яку варто звернути увагу. Адже зараз в полі зору найбільше перебуває Донеччина, однак і на Луганському напрямку може стати гаряче.

Переміщення техніки через Маріуполь: що відомо

  • Наприкінці листопада відзначили доволі незвичний напрямок ворожих військових колон через Маріуполь. Колони рухалися із району Запоріжжя через Маріуполь в бік Новоазовська. Припускають, що кінцевою точкою для окупантів є Бахмут. Колона була великою та рухалась у супроводі поліції.
  • Крім того, росіяни маркували свою техніку значками акул. Це пояснюється шевронами нових штурмових підрозділів, які перекидали на Запорізький напрямок, зокрема в район Вербового та Токмака.
  • До слова, перекидання техніки та особового складу з Маріуполя на Запорізький напрямок відбувається часто. Депутат Запорізької обласної ради Сергій Лишенко розповів, що насамперед резерви перевозять автомобільним транспортом, доставляючи їх у Маріуполь. А вже потім їх розкидають по конкретних напрямках.