Пан Жебрівський наполегливо заявляв, що у разі проведення місцевих виборів маріупольці оберуть на важливі посади екс-"регіоналів". Такої ж думки дотримувалась і частина активістів і волонтерів, які також виступали проти проведення місцевих виборів у Маріуполі.

Аргумент щодо регіоналів, відверто кажучи, доволі слабкий. Адже ті самі регіонали наразі і є у владі міста. Починаючи від головної посади мера і завершуючи чиновниками різних рівнів, більшість у владі міста є "регіоналами".

Жебрівський пропонував перенести вибори на 2017 рік, мовляв до того має відбутись адміністративно-територіальна реформа, тоді і треба обирати депутатів у Маріуполі. Тобто під приводом "ватного вибору" маріупольцям хотіли залишити при владі колишніх "регіоналів".

У ЦВК прийняли інше рішення. Вибори на 25 жовтня все-таки призначили, але і їх провести не вдалось. Численні скандали, порушення процесу, протести зробили свою справу – знову позбавили права вибору маріупольців. Суперечки, чи варто все-таки скасувати вибори в Маріуполі взагалі, чи перенести їх тривали не довго. 29 листопада має стати днем "Х", коли маріупольці все-таки отримають вистраждане право вибору.

Але й тут їм ставлять палки в колеса. У четвер на засіданні ЦВК прийняли рішення заборонити в Маріуполі (та Красноармійську, в якому також не відбулись вибори) передвиборчу агітацію. Відповідну постанову розмістили на своєму сайті.

Громадськість міста, вже навчена боротись не тільки з окупантами, що є за десять кілометрів від Маріуполя, але й з нелогічними рішеннями влади щодо міста, вже відреагувала на цей вчинок ЦВК.

Ось що пишуть про це рішення волонтери, громадські активісти та самі учасники виборчого процесу.

Сегодня ночью 8 из 11 членов ЦВК под руководством Охендовского приняли решение о ЗАПРЕТЕ ПРЕДВЫБОРНОЙ АГИТАЦИИ В МАРИУПО...

Posted by Максим Бородин on 19 листопад 2015 р.

Ну что , " новые законы ЦВК ' нас радуют все больше ((( Сколько прошло времени ,когда вывесили закон о выборах в Мариупо...

Posted by Галина Геннадіївна Однорог on 19 листопад 2015 р.

ЦВК продолжает играть в наперстки. Вчера от единственного адекватного члена ЦВК Андрій Магера стало известно, что своим ...

Posted by Peter Andryushchenko on 19 листопад 2015 р.

Нічого не значуще, на перший погляд, рішення ЦВК, знову грає на руку тим самим "регіоналам". Адже використовуючи адмінресурс та доступ до крупних підприємств міста, де працює більшість городян, вони вже зробили свою справу – імена кандидатів від "регіоналівських" партій у місті вже відомі. А от новачки політичного процесу, які не мають подібних важелів впливу, втратили ще одну можливість розповісти про себе.

Коментує ситуацію і співкоординатор руху добровольців "Простір свободи" Тарас Шамайда.

ЦВК заборонила агітацію на виборах у Маріуполі! Зовсім. І це не жарт, а апофеоз фарсу з передачі влади банді Ахметова пі...

Posted by Taras Shamayda on 19 листопад 2015 р.

У Маріупольців тільки одне питання – коли нарешті не тільки вони самі, а й влада скаже, що "Маріуполь – це Україна" і маріупольці мають рівні права з громадянами інших міст нашої держави.

Читайте також: Как в Мариуполе проходит общение патриотов и власти