Про це повідомив мер Маріуполя Вадим Бойченко. Також він зазначив, що місто наповнено не лише будівельниками з Росії, а й кадирівцями та бурятами, інформує 24 Канал.

Читайте також "Чергова провокація": у школах Маріуполя дозволили викладати українську мову

Російські загарбники готують оборонні лінії в Маріуполі

Вадим Бойченко зазначив, що в Маріуполі перебуває понад 30 тисяч росіян. У сторону Донецька та Запоріжжя йдуть величезні ворожі колони, наповнені зброєю та мобіками.

Наразі відомо про три величезні смуги оборони, які окупанти зводять за трьома напрямками. Зокрема, Запорізькому, Донецькому і Мелітопольському. Загарбники риють рови, встановлюють так звані "зуби дракони". За ними зводять нові будівлі.

Під виглядом "відновлення", вони створюють фортифікаційні споруди, які будуть під час наступу ЗСУ самі ж підривати і знімати на відео для пропаганди,
– підкреслив мер Маріуполя.

Останні новини з Маріуполя

  • В Маріуполі окупаційна влада почала видавати ордери з укладанням договорів оренди на квартири маріупольців, які евакуювалися. "Задекларовані наміри щодо офіційного мародерства Росією стали реальністю", – зазначив радник міського голови Петро Андрющенко.
  • Російські загарбники скоїли чергову інформаційну провокацію. В окремих школах Маріуполя дозволили викладати українську. Втім, лише одну годину на тиждень і як іноземну мову.
  • 7 січня над Маріуполем просто у небі спалахнув російський літак. Також на вулицях міста помітили колону з двох систем ППО С-300, 10 тягачів, дві на вигляд цивільні вантажівки у супроводі поліції. Вони їхали в напрямку Маріуполь – Мангуш – Бердянський напрямок.