Активність ворожої авіації

Трапилося це близько 17:30. Варто зазначити, що загалом за цю добу над містом зафіксували високу активність ворожої авіації, однак вона була більше схожа на тренування, аніж на бойові дії.

Цікаво Сотні бомбардувальників, яких ніхто не бачив: у Росії закінчуються не лише ракети

З місця повідомляють, що близько 17:30 в районі Маріуполя літак росіян по дорозі в бік Ростова-на-Дону спалахнув та пішов петлями донизу. Що це було та подальша доля літака поки невідома, але тенденція цікава,
– зазначив Петро Андрющенко.

Інший рух окупантів у місті

Також протягом доби у місті зафіксували рух не лише літаків окупантів. Також на вулицях міста були помічені:

  • колона з двох систем ППО С-300,
  • 10 тягачів,
  • 2 цивільні на вигляд фури у супроводі поліції.

Рухалися вони у напрямку Маріуполь – Мангуш – Бердянський напрямок.

Цікаво, що сім тягачів порожні, мабуть, десь там техніка окупантів "приунила" та потребує довго перепочинку на ремонтній базі,
– написав радник мера Маріуполя.

Також вдалося зафіксувати вантажівки з БК, живою силою та БТРи, які рухалися в бік Донецька, а також живу силу загарбників у Нікольському. Петро Андрющенко припускає, що це може свідчити про ротацію або поповнення особового складу окупантів.

"Загалом перемир'ям не пахне. Стандартне перегрупування та поповнення протягом всього дня. Такі собі Z-християни", – додав Андрющенко.

Що зараз відбувається у Маріуполі: коротко

  • Петро Андрющенко також раніше повідомляв, що сьогодні Маріуполь є великою базою росіян. Вони туди звозять мобілізованих, багато техніки й системи ППО. Зокрема, у місто нещодавно завезли нову "партію" щойно мобілізованих росіян.
  • Однак при цьому між окупантами у Маріуполі немає ніякої монолітності. Вони намагаються ділити сфери впливу та гроші і навіть регулярно влаштовують перестрілки між собою.
  • Також через чисельні скарги маріупольців на "приймальну Путіна" вперше з часів окупації Пушилін з Іващенко отримали на горіхи від керівництва. Щоб вичитати ватажка так званої "ДНР" та місцевого гауляйтера, в окуповане місто приїхав віцепрем'єр Росії Марат Хуснуллін.