В ефірі 24 Каналу радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначив, що перестрілки в Маріуполі відбуваються постійно. Головна причина цього – расизм.

Важливо Вони налаштовані воювати довго, – Міноборони про перспективи мобілізації в Росії

"У Маріуполі перебуває одночасно умовні буряти, дагестанці, кадирівці та інші кавказці за етносом. Перебувають також мешканці європейської частини за етносом. Між цими всіма етносами постійно відбувається стрілянина", – пояснив Андрющенко.

Вчора була чергова. Під час такої стрілянини вбили двох бурятів. Чому? Тому що свята і їх, як скот, випустили на людей. Вони гуляють й не тверезіють ні хвилини,
– повідомив Петро Андрющенко.

За його словами, ці чвари й перестрілки постійні. Це добре, що вони одне одного мінусують, але страждають від цього й цивільні.

Дивіться повне відео з Петром Андрющенком на ютубі 24 Каналу:

"До речі, 150 ОМОНівців стягнули з Пітера й привезли саме для контролю у тому числі за росіянами, тому що межа безкарності давно перетнута. Вони виробляють все, що вважають за потрібне", – додав Андрющенко.

Яка ситуація у Маріуполі: останні новини

  • Захисник Маріуполя з позивним Тарантул з перших днів повномасштабного вторгнення обороняв Маріуполь. На очах у героя його рідне місто стирали з лиця землі.
  • Окупанти в Маріуполі вчинили ДТП. Однак росіяни спокійно уникнули покарання за скоєне, попри те, що від цього постраждала людина. Відповідні кадри від міського руху опору опублікував радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Своїми діями окупанти демонструють, які "закони" вони принесли із собою.
  • Російські загарбники вирішили знести драмтеатр у Маріуполі, що на Донеччині. У такий спосіб росіяни намагаються насамперед приховати свої злочини, після того, як вбили там сотні мирних українців.