Мобілізація у Росії насправді потужна. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону.

До теми Чи вплине нова мобілізація в Росії на призов в Україні

Які перспективи мобілізації в Росії

Мобілізація справді там (в Росії – 24 Канал) потужна, і це дійсно дуже серйозний виклик. І це свідчить про те, що вони налаштовані воювати довго,
– заявила Маляр.

Вона зазначила, що формування приватних армій свідчить про демотивацію регулярних військ. За словами Маляр, окупанти не розуміють здебільшого, за що вони повинні помирати в Україні.

"Справді, з урахуванням того, як до них ставиться російська влада – вони не хочуть воювати. Тому приватні більше мотивовані, вони воюють за гроші. Це свідчить про те, що регулярного ресурсу їм уже бракує", – наголосила заступниця міністра.

Нова хвиля мобілізації в Росії: що відомо

  • Нещодавно Валерій Залужний заявив, що Росія готує 200 тисяч солдатів. Він повідомляв, що ворог готується до нового наступу.
  • Керівник ГУР МО Кирило Буданов також повідомив, що на початку січня у Росії розпочнеться нова хвиля мобілізації. Вона в той чи інший спосіб може розпочатися вже 5 січня.
  • Олексій Резніков заявляв, що на початку січня російська влада планує закрити кордони для чоловіків, оголосити воєнний стан і почати чергову хвилю мобілізації.
  • А солдатські вдови Росії зовсім втратили розум. Вони виступили за нову хвилю мобілізації. Жінки кажуть, що буцімто "готові на все заради перемоги" їхньої недокраїни.
  • Директор програм практичної політики Інституту політичної освіти (ІПО) Олександр Солонтай заявив, що у Росії справді оголосять додаткову мобілізаційну хвилю. Однак водночас кордони, як під час воєнного стану, не закриватимуть.
  • Ганна Маляр розповіла, чи вплине мобілізація в Росії на призов в Україні. За її словами, в Україні триває мобілізація з 24 лютого і цей процес не зупиняється. Тому потребу мобілізації формують ЗСУ залежно від того, як йде хід війни.