Відповідне звернення солдатські вдови Росії оприлюднили у мережі, інформує 24 канал. Таким чином, вони попросили їхнього диктатора Владімір Путіна провести масштабну мобілізацію.

Зверніть увагу Вони налаштовані воювати довго, – Міноборони про перспективи мобілізації в Росії

Солдатські вдови просять Путіна провести нову хвилю мобілізації

Сьогодні проти Росії об'єдналося все світове зло, весь західний світ проти нас. Чи ми – чи вони, тут не знайти іншого вибору. І ми просимо нашого президента Владіміра Путіна дозволити армії Росії провести масштабну мобілізацію, яка буде відповідати тій ситуації, що склалася на наших кордонах,
– заспівали росіянки.

Вони заявили, що в Росії є десятки мільйонів чоловіків призовного віку і мобілізація нібито "дасть можливість врятуватися".

Також солдатські вдови попросили Путіна заборонити виїзд чоловіків призовного віку за межі Росії.

"І ми маємо на це повне моральне право: наші чоловіки загинули, захищаючи і цих чоловіків, але хто захищатиме нас, якщо вони втечуть? Солдатські вдови Росії – за велику мобілізацію! Росія – за мобілізацію! Це наше прохання, наше рішення, наша вимога. І ми віримо, що влада нас почує!" – додали росіянки.

Якою може бути нова хвиля мобілізації в Росії

Нещодавно директор програм практичної політики Інституту політичної освіти (ІПО) Олександр Солонтай розповів, що Кремль опинився у доволі складній ситуації.

Політолог вважає, що у Росії справді оголосять додаткову мобілізаційну хвилю. Однак водночас кордони, як під час воєнного стану, не закриватимуть. За словами Солонтая, виїхати з країни матимуть змогу ті представники середнього класу, які зможуть дати хабаря у військкоматі або якимось іншим чином "відмазатися" від повістки.