Таку думку 24 Каналу висловив військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ Роман Світан, зауваживши, що Рютте ненавидить російську армію та владу. Він зацікавлений в перемозі України у війні.

Дивіться також Один із найкращих варіантів для України, – Романюк про призначення нового генсека НАТО

Чого очікувати від нового генсека

За словами Світана, призначення Рютте на посаду генсека НАТО призведе до жорстокого ставлення до Росії. Він довгий час очолював Нідерланди, у 2010 році він став прем'єр-міністром країни. У 2014 році Росія збила в небі над Донецькою областю пасажирський літак Boeing 777, який летів з Амстердаму. Більшість пасажирів, які тоді загинули, були нідерландці.

В цієї людини, м'яко кажучи, є негатив до російської армії, російської влади. Ну і звісно негатив, пов'язаний з Путіним, оскільки це саме він давав команду щодо знищення цього літака,
– підкреслив військовий експерт.

Саме ці події в політичному житті Рютте, на думку Світана, дають Україні надію на те, що його керівництво на посаді генсека НАТО принесе нашій країні перемогу у війні з Росією.

В цій перемозі зацікавлений особисто Рютте, в розгромі російської армії, розвалі російської імперії та в суді над воєнними злочинцями, які для нього є при владі ще з 2014 року. Ця частина його життя є для нас основною,
– зауважив військовий експерт.

Також варто зазначити, що новий генсек НАТО має хорошу репутацію між світовими політиками. З будь-яким керівником США, за словами Світана, він знайде спільну мову.