Відповідні кадри засвітилися у мережі. На них яскраво видно, як армія ворога виносить майно з будинку у Вовчанську.

Дивіться також Злочин без терміну давності: що відомо про 12 росіян, причетних до геноциду в Бучі та Гостомелі

Мародерство окупантів продовжується

Російські загарбники ще на початку повномасштабної війни "прославилися" тим, що грабували та обкрадали будинки українців.

Їх цікавила техніка, унітази та інші речі, якими можна користуватися у побуті. Однак, це далеко не найекстравагантніші "трофеї", які вони крали. В поле їхнього зору, як об'єкт, який можна забрати, була навіть жіноча білизна українок, яку російські військові крали, аби "ощасливити" своїх дружин.

Попри те, що з початку повномасштабного вторгнення минуло вже понад 2 роки, своїм звичкам окупанти не зраджують і досі.

Так, у Вовчанську на Харківщині, де зараз продовжують точитися активні бойові дії, камери спостереження зафіксували, як посіпаки Путіна мародерять. На відео видно, що група окупантів грабує один із будинків, у захопленій ними частині міста.

До злочину вони підготувались "ґрунтовно". Загарбники підігнали автомобіль до двору, щоб "винести" якомога більше.

Окупанти мародерять у Вовчанську: дивіться відео

Авто з цивільними потрапило під ворожий обстріл у Вовчанську: що відомо

  • В Харківській обласній прокуратурі заявили, що за даними слідства, 16 травня 4 мирних мешканці намагались на авто виїхати з міста Вовчанськ.
  • Однак, дорогою містом вони потрапили під ворожий обстріл. Внаслідок цього 70-річний водій автівки та 83-річна пасажирка загинули на місці.
  • Відомо, що дружина водія та пасажир отримали поранення.
  • За процесуального керівництва Чугуївської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування. Власне, за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.