Про це повідомив сайт "Новини-N".

Читайте також: У Запоріжжі водій маршрутки назвав АТОшника – "халявщиком" і відмовив у безкоштовному проїзді

Стало відомо, що колишній учасник АТО хотів продати мінометну міну. Він зустрівся з покупцем на вулиці Слобідкій, разом вони сіли в 75-у маршрутку і поїхали в бік Намиву, щоб розглянути товар і розрахуватися. Однак, перед цим потенційний покупець подзвонив в поліцію.


У Миколаєві колишній АТОшник у маршрутці перевозив бойову міну з підривником

На зупинці "Центральний ринок" на проспекті Центральному, поліцейські наздогнали маршрутку і затримали колишнього військового АТО разом з міною. Міна виявилась бойовою, з підривачем. Досить було будь-якого необережного руху, щоб маршрутку разом з пасажирами рознесло на шматки. На місце події були викликані вибухотехніки, які знешкодили міну і відвезли її для ліквідації.


Затриманий колишній військовий АТО

Пізніше затриманий сказав, що він служив в 72-ій бригаді ЗСУ в званні старшого лейтенанта. 2,5 року перебував в зоні АТО на передовій.

Я хотів цю міну передати в музей, щоб всі бачили, що нам надсилають сюди сепаратисти,
– прокоментував свій вчинок військовослужбовий.

Нагадаємо, що нещодавно через сімейну сварку п'яного військовослужбовця зі своєю дружиною, правоохоронцям довелося евакуювати жителів багатоповерхівки. Чоловік, який повернувся із зони АТО, тримав вдома арсенал зброї і погрожував жінці гранатою.