Раніше повідомляли, що на Львівщині працювали сили протиповітряної оборони. Стало відомо, що ворог вдарив по енергетичних та цивільних обʼєктах.

Дивіться також У Київській області під час ракетної атаки працювала ППО

Є постраждалі

ДСНС оперативно ліквідувала всі пожежі на обʼєктах критичної інфраструктури. На Львівщині внаслідок атаки травми отримали 4 людини. Водночас очільник Львівської ОВА Максим Козицький зазначив, що вони у стані середньої тяжкості.

Крім цього, глава МВС Ігор Клименко зазначив, що на Харківщині ворог вдарив по базі відпочинку. Мовиться про атаку на Балаклію. Також на Дніпропетровщині FPV-дрон атакував маршрутний автобус. Поранено 4 особи, серед яких дитина.

Основними цілями Росії під час цієї масованої атаки були енергетичні об'єкти. Зокрема, у ДТЕК повідомили, що ворог вдарив по 2 теплоелектростанціях.

На Полтавщині вночі чули вибухи

  • Філіп Пронін, очільник Полтавської ОВА, розповів, що вночі окупанти атакували регіон і в межах області кілька разів могли чути звуки вибухів.
  • За його словами, по повітряних цілях відпрацювали сили протиповітряної оборони, тож влучань у регіоні не було. Загалом, Росія запустила вночі 53 ракети різних типів та 47 ударних дронів.
  • На щастя, обійшлось без постраждалих.