На щастя, обійшлося без постраждалих. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Зверніть увагу Масована ракетна атака 29 грудня: скільки людей постраждали

Окупанти влучили в енергетичну інфраструктуру на Одещині. На місці працюють аварійні та рятувальні бригади. Аби не створювати додаткове напруження на електромережі, в Одесі зупинили рух трамваїв та тролейбусів.

Однак, Сергій Братчук наголосив, що відключення світла в регіоні вранці 29 грудня запровадили превентивно ще до початку обстрілів.

Енергетики застосували превентивні заходи перед тим, як почалися польоти ракет. По регіону й місту екстрені вимкнення електроенергії. Це абсолютно правильно і цей сценарій ворожих атак був передбачений,
– підкреслив речник Одеської ОВА.

Також він розповів про влучання уламків однієї з ракет у житловий будинок. Братчук зазначив, що наразі постраждалих немає.

Це цікаво Скільки ракет захисники українського неба збили під час масованої атаки

Коротко, що треба знати про атаку росіян по Одещині

  • Вранці 29 грудня російські терористи масовано атакували Україну ракетами. Під обстрілом опинилася й Одещина. Втім, наша ППО відпрацювала на відмінно.
  • Очільник ОВА Максим Марченко розповів, що загалом над регіоном вдалося збити 21 ворожу ракету.
  • Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що уламки крилатої ракети потрапили у житловий будинок у селі Степове.