Аналітики зазначили, що продемонстровані маршрути російських ракет і БпЛА приблизні й можуть бути навмисно зображені з похибкою або не до кінця доведені.

Читайте також Почали діяти більш розумно: яку ціль обрали росіяни для обстрілів

Карта руху російських повітряних засобів ураження / monitorwar

У Повітряних силах зазначили, що вночі 24 березня було зафіксовано пуски 29 крилатих ракет Х-101/Х-555. Перед цим окупанти атакували Україну 28 дронами-камікадзе типу "Шахед", які запускали з двох напрямків – Приморсько-Ахтарська в Краснодарському краї та мису Чауда в тимчасово окупованому Криму.

Загалом силам ППО вдалося знищити 43 повітряні цілі з 57:

  • 18 крилатих ракет Х-101/Х-555,
  • 25 ударних БпЛА "Shahed-136/131".

Масована атака по Україні: коротко

  • Перші сигнали повітряної тривоги в Україні пролунали 23 березня о 20:25. Тоді ворожі "Шахеди" рухалися з Півдня у бік Херсонської та Миколаївської області. Далі ворожі дрони-камікадзе рухалися курсом на північний захід, а також відбулися пуски зі Сходу.

  • Про можливу підготовку росіян до завдання ракетних ударів повідомили о 1:44. Тоді моніторингові телеграм-канали писали, що зафіксовано активність 14 ворожих бортів Ту-95МС.
  • Уже о 3:27 Повітряні сили зафіксували пуски крилатих ракет з літаків Ту-95МС. Перші ракети зайшли на територію України о 4:14 і рухалися курсом на Захід. Під час ракетної атаки вибухи пролунали у Київській та Львівській областях. Відбій загрози по всій території України оголосили о 6:07.

  • Близько 4 ранку вибухи почули у Львівській області. Майже одразу після атаки дронами російські війська спрямували на Львівщину крилаті ракети. Вони здебільшого заходили з боку Тернопільщини та Волині. Вектор руху ракет був на Львів і Стрий. Близько 5:20 повторні вибухи пролунали у Львівській області. Після цього на Львівщину летіли ще кілька груп ворожих ракет. У області пролунало ще кілька вибухів.

  • Близько 5 ранку у Києві також пролунали вибухи. Неодноразово протягом ночі лунали вибухи також у Хмельницькій області. Цей регіон ворог теж тероризував "Шахедами". Імовірно, по "мопедах" відпрацювала ППО.