Звернення опубліковане на телеканалі "Дождь".

"Теракт стався буквально у вас "під носом". Не так близько, звичайно, як вбивство Нємцова, але все одно близько. У цей момент ви захоплено розмовляли з вашим білоруським колегою Олександром Лукашенком. Можливо, обмінювалися досвідом – як краще розганяти молодіжні мітинги, – у них є модні водомети, а у вас поки немає", – обурилась Собчак.

Вона також додала, що у той час в тому самому перегоні метро перебувала її тітка. І 10 хв врятували її сім’ю від трагедії.

На думку Собчак, теракт у Петербурзі стався не випадково.

"Зазіхнути на Пітер – це зазіхнути на всю імперську історію великої держави, і на ваше багаторічне президентство. Вони вчинили масове вбивство у вас вдома", – заявила журналістка.

Вона пригадала Путіну обшуки у школі Сестрорецька, де школярів поставили обличчям до стінки - нібито шукали наркотики. На думку Собчак, це не дуже розумний розподіл сил.

Нагадаємо, 3 квітня між станціями метро "Сінна площа" та "Технологічний інститут", що в самому центрі Санкт-Петербурга, пролунав вибух. За останніми даними, у результаті 14 людей загинули та ще близько півсотні постраждали.