Заворушення посилилися на тлі обстрілів міста. Ввечері 11 травня на вулицях Лоду горіли синагоги, автомобілі, магазини, а заворушники навіть обстрілювали правоохоронців.

Важливо Нетаньяху пообіцяв кровну розплату за обстріли Ізраїлю

Ситуація в Лоді критична

Мер містечка Яїр Ревіво заявив, що в Лоді фактично почалася громадянська війна. Через загострення він просив у прем'єра Біньяміна Нетаньяху оголосити надзвичайний стан і ввести в Лод війська.

Весь Ізраїль повинен знати: це повна втрата контролю… Це немислимо. Синагоги спалюють, спалили сотні авто, сотні арабських бандитів бродять по вулицях,
– заявив мер.

За його словами, багаторічна робота з примирення в містечку арабів з євреями була даремною через масові заворушення, що виникли. До слова, після заклику мера влада держави ввела надзвичайний стан у місті.

спалені авто, Ізраїль, місто Лод
Спалені автівки в Лоді / Скриншот з відео

Через заворушення з домівок довелося евакувати частину єврейських жителів Лоду. 

Обстріл правоохоронців

У ніч проти 12 травня в мережі опублікували нове відео погромів з Лоду. На кадрах помітно, як бунтівники обстрілюють ізраїльських правоохоронців з травматичної зброї.

Влада Ізраїлю повідомляє про 12 ліквідованих бунтівників у місті. Водночас про жертв серед місцевих правоохоронців інформації поки немає.

Місто Лод в Ізраїлі: карта