Суд наклав арешт на ще дві земельні ділянки з об’єктами нерухомості, які незаконно перебували у власності Марченко. Нагадаємо, що нещодавно також арештували приховані активи жінки Медведчука на понад 440 мільйонів гривень.

Важливо Суд арештував майно та активи Оксани Марченко на шалену суму

Що відомо про майно Марченко на Львівщині

Як розповіли у Службі безпеки України, загальна вартість арештованого майна Марченко становить майже 17,5 мільйонів гривень. Ці ділянки розташовані в одному з престижних туристичних районів Львівської області. Саме там дружина Медведчука організувала нелегальне будівництво готельного комплексу.


Марченко мала майно на Львівщині / фото прокуратури


Марченко організувала нелегальне будівництво готельного комплексу / фото прокуратури

Ці земельні ділянки Марченко одержала внаслідок незаконної оборудки з нерухомим майном. Також до цього причетний колишній керівник районного відділу земельних ресурсів.

Протягом 2004 – 2010 років він вносив недостовірні відомості до звітної документації для видачі державних актів щодо права власності на землю на користь Марченко,
– розповіли правоохоронці.

Посадовцю повідомили про підозру за статтями:

  • про зловживання владою або службовим становищем,
  • про службове підроблення.

На Львівщині арештували земельні ділянки Оксани Марченко: дивіться відео

Інше арештоване майно Марченко

  • У лютому цього року за матеріалами СБУ суд наклав арешт на корпоративні права та майно Оксани Марченко. Колишню телеведучу підозрюють у фінансуванні російських окупаційних угруповань.
  • Загальна вартість арештованих активів становить понад 5,6 мільярда гривень. Йдеться про пакети по 14% акцій у двох обленерго та понад 4% у третьому, якими Марченко володіє через п'ять офшорних компаній.
  • Також нещодавно суд арештував активи Оксани Марченко, яка підозрюється у фінансуванні російських окупаційних угруповань. Їхня загальна вартість становить понад 440 мільйонів гривень. Мовиться про іменні акції на 6,8% в ПАТ "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь імені Кузьміна" в Запоріжжі, якими вона володіє через офшорні компанії.