Повітряна тривога лунала по всій країні понад годину. Станом на 19:10 майже у всіх областях відбій.

Важливо Вибухи у Севастополі, звільнення захисників Маріуполя: хронологія 248 дня війни

Де пролунали сирени

Станом на 17:45 сирени про повітряну тривогу пролунали у всіх українських областях. Тривоги не оголосили тільки на території тимчасово окупованого Криму. Буквально за кілька хвилин тривогу оголосили по всій країні.

Однак на Луганщині досі триває безперервна повітряна тривога – відбою там немає від 4 квітня.


Карта повітряних тривог 29 жовтня / Скриншот

За даними моніторингових груп, зафіксована активність ворожої авіації у Воронежі та на території Білорусі. Станом на 17:50 запусків ракет не зафіксовано.

Ракетний терор проти енергосистеми України

Росія зазнає поразок на фронті й через те, що не може протистояти українським захисникам та захисницям, почала вдаватися до ракетного терору, атакуючи енергетичну інфраструктуру.

Починаючи з 10 жовтня окупанти за допомогою іранських дронів-камікадзе та різних видів ракет, атакують енергооб'єкти майже у всіх регіонах України.

Сили ППО у середньому збивають половину російських ракет та майже усі іранські безпілотники, однак зафіксовані влучання таки завдали шкоді енергосистемі України. Через це у багатьох областях почалися планові відключення світла для стабілізації енергомережі, яку пошкодили окупанти. Актуальну інформацію про відключення у різних регіонах України ми зібрали для вас тут.

Важливо – Росія знову атакувала українські енергооб'єкти: дивіться відео