Обшуки проводять у будинку на вулиці Монтажників у Києві. За інформацією кореспондентки 24 каналу, журналістам не вдалося потрапити на подвір'я будинку, адже через слідчі дії авто СБУ по всьому периметру огородили доступ до будівлі.

До теми Не тільки вдома у Медведчука: СБУ обшукує офіси ОПЗЖ та "Українського вибору"

Яка ситуація навколо будинку Медведчука

Приватна охорона Медведчука не давала працівникам Служби безпеки доступу до повноцінного проведення обшуків. Окрім того, вони довго намагалися зайти на територію будинку.

Згодом біля помешкання зафіксували депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Нестора Шуфрича. Після його приїзду різко зачинилися ворота до будинку.

ЗМІ не допускали на відповідну територію через таємницю слідства. Наразі СБУ вже кілька годин намагаються провести обшук у будинку Віктора Медведчука.

У Києві СБУ проводить обшуки в будинку Медведчука: дивіться відео

У будинку Медведчука проводять обшуки: головне

  • До будинку проросійського нардепа Віктора Медведчука 11 травня прийшли правоохоронці з обшуками. Там політик живе із сім'єю, поки в основному будинку в Пущі-Водиці проводять капітальний ремонт.
  • Контррозвідка СБУ намагалася провести обшуки, однак охорона політика викликала адвокатів.
  • Також генпрокурорка Ірина Венедіктова підписала підозри Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку. Їх підозрюють у державній зраді.
  • Окрім того, Служба безпеки України перевіряє й офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" та також кабінет нардепа.