Про це генпрокурорка написала у своєму фейсбуці. Вона повідомила, що поставила підпис на повідомленнях про підозру нардепам "М і К".

Раніше Побільше нам перемог, – запис ймовірної розмови, де Медведчук вітає бойовика Пушиліна

Венедіктова зазначила, що правоохоронці провели багато слідчих дій, отримали багато експертних висновків й у ході досудового розслідування допитали цінних свідків.

"Робота велась ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі", – наголосила генпрокурорка.

На її думку, слідство і прокурори отримали вже достатньо підстав для зміни статусу цих депутатів зі свідків на підозрюваних.

Отже, народні депутати М і К підозрюються у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму,
– пояснила Венедіктова.

Й додала, що за результатами обшуків, місцезнаходження народного депутата М (Медведчука – 24 канал) не встановлено.

Венедіктова запевнила, що СБУ вживає відповідні заходи, аби встановити, де перебуває політик, та вручити йому клопотання про тримання під вартою.

Генпрокурорка завершила свій допис у фейсбуці висновками, які можна зробити з цієї ситуації. Зокрема наголосила, що вважати Крим частиною іншої держави – не можна.

"Сприяти і брати участь у передачі цінних документів щодо українських надр, грошовий еквівалент ресурсів яких сягає 38 мільярдів гривень, не можна", – зауважила вона.

Ставати правонаступником української власності, яка по праву належить громадянам України – не можна,
– наголосила генпрокурорка.

"Розкривати відомості, які містять держтаємницю, не можна. Як і створювати армію інформаційних клоунів і ляльководити ними у власних антиукраїнських інтересах", – додала вона.