Розмова відбулася 9 травня 2015 року. Медведчук подзвонив Пушиліну, аби привітати з "подвійним святом" – його днем народження та Днем перемоги.

Читайте також Родинний секрет Медведчука: чому кум Путіна проігнорував флешмоб "Безсмертний полк" від ОПЗЖ

Проросійський політик та лідер бойовиків спілкувалися у дружньому тоні. Пушилін, зокрема, хвалився Медведчуку парадом, який окупанти влаштували до Дня перемоги.

Розмови Медведчука з ватажком бойовиків:

Денис Пушилін: Да…

Віктор Медведчук: Вітаю, Денисе Володимировичу. По-перше, з днем народження. По друге, з днем перемоги.

П: Дуже дякую. А я вас вітаю з днем перемоги.

М: Дякую, дякую. І дай нам Бог побільше перемог у житті.

П: Дякую, дуже дякую, Вікторе Володимировичу.

М: Ну, а про цю перемогу пам'ять зберігатимемо вічно…

П: Я впевнений, що все буде добре. Й ми справимося й тоді будемо зберігати відкрито…

М: Денисе, ще раз з днем народження. Всього найкращого тобі!

П: Бачили, який парад у нас, Вікторе Володимировичу?

М: Та, звичайно, ти чого! Я зараз від телевізора не відриваюся – то одне дивлюся, то інше (сміється – 24 канал). Молодці, молодці! Ще раз з днем перемоги й з днем народження.

П: Спасибі.

М: Давай, па-па.

Запис ймовірної розмови Медведчука та Пушиліна: слухайте аудіо

Хто такий Денис Пушилін

39-річний ватажок донецьких бойовиків. Народився у Макіївці. Від початку Революції Гідності агітував за "проголошення незалежності Донеччини" та приєднання до Росії.

За інформацією ЗМІ, Пушилін є креатурою ГРУ та помічника російського президента – Владислива Суркова. Мовляв, він їздив до них консультуватися, навіть не ховаючись.

Інші записи розмов Медведчука

  • У квітні з'явився запис можливої розмови Медведчука та Владислава Суркова – радника російського президента. Вона відбулася ще у 2014 році. Тоді обговорили, зокрема, ТКГ та бойовиків.
  • Інший їхньої ймовірної розмови опублікували у лютому. У її ході Медведчук та Сурков спілкувалися про обмін полоненими та постачання електроенергії до окупованого Криму.
  • Крім цього, у ЗМІ злили й аудіозапис ймовірної розмови Медведчука з очільником російської "Транснефти". З Миколою Токарєвим кум Путіна піднімав питання "справи щодо труби".