Медведчук купує медіа саме на Західній Україні через патріотичні настрої мешканців регіону. Про це заявив журналіст та політичний оглядач Денис Казанський у програмі "Між іншим".

До теми СБУ надіслала Нацраді попередження щодо "Першого незалежного" Медведчука

"Це цікава історія, її багато обговорюють у мережі. Чомусь проросійський Медведчук весь час знаходить телеканали на Західній Україні, де є патріотичні настрої", – зазначив він.

За словами Казанського, все це не випадково.

Чомусь Медведчук не знайшов на Донбасі чи в Одесі телеканал, а саме на Західній Україні. Він це навмисно робить, маніфестуючи свою експансію та російську пропаганду на ці території, але закінчилося це все знову "епікфейлом",
– запевнив Казанський.

Дивіться повний випуск програми "Між іншим": відео

Епопея з каналами Медведчука: коротко

  • Ще 2 лютого РНБО запровадила санкції проти Тараса Козака – власника телеканалів ZIK, NewsOne та "112 Україна". Медіа заблокували, ними де-факто володіє Медведчук.
  • Працівники каналів не могли змиритись і продовжували мовити у ютубі. Однак і там трансляцію "112 Україна" згодом вдалося заблокувати.
  • Після накладених санкцій співробітники цих проросійських телеканалів Медведчука створили ТОВ "Медіахолдинг "Новини". Вони придбали львівський телеканал "Перший незалежний".
  • Канал почав мовити 26 лютого, однак одразу після запуску його заблокували кілька операторів.
  • Водночас Служба безпеки України вже звернулася до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо "Першого незалежного".