Це прохання Стоун озвучив під час інтерв'ю з Путіним, стенограму якого розмістили на сайті Кремля. Тоді ж Олівер Стоун згадав, що Володимир Путін хрестив доньку Віктора Медведчука. Путін же у відповідь зазначив, що бути хрещеним батьком – велика честь, і на неї заслуговують одиниці.

Читайте також: Чому Стоун і Трамп захоплюються Путіним: 5 причин на думку New York Times

Під час розмови Стоун попросив Путіна хрестити його 22-річну дочку. Російський президент поцікавився: "А чи хоче вона бути православною?" "Ми її зробимо", – відповів Стоун.

Хто такий Олівер Стоун? Це американський кінорежисер, сценарист та продюсер художніх та історично-документальних фільмів. Відомий своєю схильністю до різноманітних теорій про змови, провину США у всіх бідах світу. Також відомий прихильністю до диктаторських режимів або персональною дружбою з братами Кастро, Уго Чавесом, Ево Моралесом та Володимиром Путіним.

Режисер також зазначив, що його дочка вихована у християнській традиції. Однак зараз молоді люди в Америці "в певному сенсі зіпсовані", а сам Стоун "шокований тим, як мислить молоде покоління".

Загалом інтерв'ю Путіна стосувалося ситуації в Україні та міжнародної політики Росії.і США. Стоун робив його для свого документального фільму "Revealing Ukraine" ("Нерозказана історія України"), де події Революції Гідності пояснював саме кум Путіна – Віктор Медведчук.

Детально про фільм та про перипетії його "показу – не показу" на каналі "112 Україна" – читайте у матеріалі 24 каналу.