Цікаво, що пошук знаходить канали ZIK, "112 Україна", NewsOne, але перейти на головну сторінку вже не виходить. Водночас окремі відео все ще можна вільно переглядати.

Важливо Медведчуківський "Перший незалежний" акредитували в Раді: фотодоказ

Після переходу з трансляції на головну сторінку ZIK, "112 Україна" та NewsOne з'являється помилка та підпис "Цей канал недоступний у вашій країні". Це означає, що обмеження є лише регіональними та поширюються виключно на територію України.

Пізніше й окремі відео на медведчуківських ютуб-каналах стали недоступними. Спільнота пояснює це тим, що відео заблокували через скаргу.

Цей контент не доступний у домені цієї країни через скаргу на протизаконний контент від уряду,
– мовиться у повідомленні.

До слова, раніше Україна офіційно зверталася до Youtube з проханням заблокувати на ресурсі медведчуківські канали. Тоді відеохостинг не дав відповіді українській стороні.


Головна сторінка NewsOne на ютубі недоступна / Скриншот 24 каналу

Реакція Мінкульту

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко наголосив, що ці сторінки несли загрозу нацбезпеці, адже вони – частина російської пропаганди. Тому урядовець подякував фахівцям платформи за те, що звернули увагу на звернення Мінкульту.

Крім того, Ткаченко назвав такий крок важливим для визнання світом боротьби України з інформаційним впливом держави-агресора.

Блокування медведчуківських каналів


Санкції проти Козака / Інфографіка 24 каналу