Свою істерику заступник секретаря Радбезу Росії вилив у полотно тексту у своєму телеграмі. Там Дмітрій Медведєв заявив, що не безпідставно прийшов до такого висновку.

Читайте також Гібридна атака з метою дезінформації, – Пісторіус про витік розмови офіцерів ВПС про Україну

Аналізував "злиту" розмову офіцерів

Власне, Медведєв вирішив посилатися на "злиту" розмову німецьких офіцерів. Скандальний політик її буцімто проаналізував, адже у ній обговорювали можливе застосування ракет Taurus, щоб знищити законну військову ціль – Кримський міст.

В істериці Медведєв почав заявляти, що свою репутацію буцімто почне "відбілювати" політичне керівництво Німеччини. Він вважає, що воно переконуватиме, що це було обговорення військових, котрих "хлібом не годуй – дай пограти у війну".

А громадянське політичне керівництво взагалі ні до чого. Тим більше на чолі цього керівництва стоїть миролюбний хлопець (він же ліверна ковбаса) Шольц, який відмовляється передавати бандерівцям ракети підвищеної дальності. Він не знає і розбереться,
– істерив Медведєв.

Якщо вам здається, що зараз він мав би зупинитися, то ні. Медведєв продовжив писати, що нікому не відомо, "чи в курсі політичне керівництво та особисто ліверний канцлер" як про зміст розмов офіцерів Бундесверу, так і передумови. Водночас він вирішив трохи погратися у Путіна. Зробив це, заявивши, що іноді військові розпочинали війни без наказу, отриманого від цивільних начальників. Правда, не уточнив, що має на увазі.

Ось прийдуть до Шольца і скажуть: Герр (рейхс) канцлер, в Україні збили ракету. За її типом і траєкторією – вона летіла до Берліна". Що відповість Шольц, га? Зрозуміло, як Божий день. Тож спроби уявити розмову офіцерів Бундесверу як ігри в ракети та танчики – зловмисна брехня. Німеччина готується до війни із Росією,
– не міг зупинитися Медведєв.

"Злита" розмова німецьких офіцерів: що відомо

  • Звернімо увагу, що наразі у Німеччині триває розслідування. Воно стосується "злитого" запису. На ньому німецькі офіцери обговорювали можливість розміщення в Україні крилатих ракет Taurus.
  • Секретна служба Бундесверу MAD наразі проводить розслідування, щоб підтвердити або спростувати можливість прослуховування німецьких військових.
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц пізніше підтвердив справжність "злитої" розмови, яку між собою вели офіцери щодо України. Аудіозапис прослуховування розмови офіцерів, викладений пропагандистами з Росії, Шольц назвав "серйозним витоком", а сам інцидент – "великою проблемою".
  • У Бундестазі, з огляду на цей інцидент, закликали посилити контррозвідку. Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн, глава комітету з питань оборони Бундестагу, зазначила, що шпигунство завжди було одним з інструментів ведення Росією гібридної війни.