В Україні продовжили як воєнний стан, так і загальну мобілізацію. Водночас ворог продовжує приховано збирати чоловіків на тимчасово окупованих територіях, щоб відправляти їх гинути у війні, розв'язану самими загарбниками, інформують 24 канал джерела у розвідці.

Читайте також Хто може отримати відстрочку від мобілізації та на що чекати тим, у кого сплинув її термін

У Мелітополі чоловіків уже відправляють воювати

Там зауважили, що повістки почали вручати загалом на територіях Запорізької області, які перебувають під окупацією росіян.

Невдовзі мережі з'явилося повідомлення про те, що в тимчасово окупованому Мелітополі, що на Запоріжжі, почали вручати повістки. Тож скоро і там почнеться полювання на чоловіків, яких ще не встигли відправити як гарматне м'ясо на фронт.

Причому місцеві зауважують, що в першу чергу повістки вручають тим, хто проміняв український паспорт на російський. І тут немає нічого дивного, адже відомості про таких чоловіків в окупантів уже є. Тож їм не складно провести черговий рейд, зібравши певну кількість новобранців.


Мешканець Мелітополя отримав повістку / Фото з телеграму "Інсайдер UA"

Росіяни стягують строковиків до Криму

Про це розповів 24 каналу речник Одеської ОВА Сергій Братчук. Він наголосив на тому, що до Криму стягують строковиків як з Москви, так і з Санкт-Петербурга. Наразі мовиться про 1200 нових бійців країни-агресорки. Крім того, ворог намагається приховати свою техніку.

Водночас, додав Братчук, ворог закликає мешканців Криму реагувати на сигнали повітряної тривоги. Також кримчан просять "не курити". Речник ОВА пожартував у властивій йому манері, що росіяни почали дотримуватися українського законодавства.

Нагадаємо, що з 11 липня в Україні заборонили курити електронні сигарети та кальяни у громадських місцях. Тож на півострові Крим є ще трохи часу, щоб підготуватися до повноцінного впровадження цієї заборони й там.

Варте уваги – нові деталі візиту МАГАТЕ на ЗАЕС: дивіться відео